SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Debata #RODMonline “Geopolityka postpandemiczna” 30.07.2020 r. godz. 18:00

Zapraszamy Państwa na kolejną debatę z cyklu #RODMonline‼️

ℹ️ Debata “Geopolityka postpandemiczna” powstała we współpracy RODM Katowice, Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Warsaw Institute.

🔴Link do streamingu pojawi się na wydarzeniu przed rozpoczęciem debaty – kliknij “✔️ WEZMĘ UDZIAŁ”, aby dostać powiadomienie o rozpoczynającej się transmisji (link: https://www.facebook.com/events/2652382718342033).

Światowa pandemia COVID-19, kryzys zdrowotny oraz gospodarczo-społeczny niewątpliwie mają ogromny wpływ na zmiany, które następują w relacjach międzynarodowych oraz sferze ekonomicznej, a co ważniejsze, również w sferze politycznej. Jak będzie wyglądał globalny układ sił w postpandemicznej rzeczywistości?

O wpływie pandemii na geopolitykę opowiedzą nasi eksperci:

➡️ Michał Bruszewski – Publicysta geopolityczny z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim. Autor reportaży o pomocy humanitarnej Kościoła katolickiego w Iraku i na wschodniej Ukrainie. W publikacjach porusza tematykę spraw międzynarodowych i bezpieczeństwa.

➡️ Petros Tovmasyan – konsultant RODM Katowice, prawnik, politolog, ekspert ds. ekonomii społecznej, rynku pracy, aktywizacji społecznej i zawodowej osób wykluczonych. Koordynator projektów międzynarodowych i europejskich. Członek zarządu Klastra Innowacji Społecznych.

➡️ Moderatorem debaty będzie Berenika Grabowska, prezes The Warsaw Institute Review.

🔴 Transmisję wydarzenia będzie można śledzić na kanałach social media MSZ, WI i RODM.

Link do wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/2652382718342033

Zapraszamy.

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"