SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Webinar: Biznes z UK – skuteczna komunikacja, 30.09.2020 r. godz. 10:00

W porozumieniu z Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie serdecznie zapraszamy na webinar dotyczący komunikacji biznesowej w UK.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/803025707135236/?acontext=%7B”event_action_history”%3A[%7B”mechanism”%3A”surface”%2C”surface”%3A”create_dialog”%7D]%7D

O tym, że komunikacja jest kluczowa w biznesie wie każdy. Jednak bez zrozumienia różnic kulturowych, specyficznego słownictwa czy choćby poczucia humoru może być trudno nawiązać współpracę w biznesie. Zwłaszcza z Wielką Brytanią. Dlatego zapraszamy Was na webinar organizowany dzięki sieci Enterprise Europe Network, podczas którego dowiecie się jak się komunikować i jakich błędów unikać w kontaktach z mieszkańcami UK.

Webinar poprowadzi p. Bartosz Gawin, który zdobywał doświadczenie m.in. w PARP, PGW, firmie konsultingowej Brain&Co., a obecnie rezyduje i prowadzi studia w Londynie.

Na wydarzenie, które odbędzie się  30 września 2020 r. o godz. 10:00. obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Szczegółowych informacji udziela konsultant Centrum Transferu Technologii oraz sieci Enterprise Europe Network, p. Tomasz Łyżwiński, e-mail: Tomasz.Lyzwinski@zut.edu.pl , tel. 91 449 43 91.

Webinar dla przedsiębiorców i pracowników firm z województw zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego.

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"