SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Dyżur ekspercki online RCIiTT ZUT w Szczecnie “Już dziś zostań ekspertem Komisji Europejskiej” 26.11.2021 r. godz. 08:00 – 15:00.

RCIiTT ZUT w Szczecinie serdecznie zaprasza do udziału w dyżurze eksperckim:

“Już dziś zostań ekspertem Komisji Europejskiej.”

RODM w Szczecnie poleca.

Zapraszamy wszystkich pracowników naukowych, doktorantów, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów na zdalny dyżur ekspercki poświęcony możliwości zostania Ekspertem Komisji Europejskiej. Wydarzenie odbędzie się 26 listopada 2021 r. w godz. 08:00 – 15:00.

Jeśli posiadają Państwo specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie, działacie w sferze badawczo-innowacyjnej lub biznesie i swobodnie posługujecie się językiem angielskim w mowie i piśmie, macie ogromną szansę zostać Ekspertem Komisji Europejskiej i wziąć udział np. w ocenie wniosków projektowych w Programie Ramowym Horyzont Europa.

Posiadanie profilu w bazie ekspertów KE stwarza wiele możliwości rozwoju – rola eksperta wiąże się z obowiązkami, ale i wieloma korzyściami, również finansowymi. Przede wszystkim jest to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie pisania wniosków, zapoznania się z wymaganiami i oczekiwaniami KE oraz nawiązania międzynarodowych kontaktów.

W trakcie dyżuru nie tylko opowiemy, na czym polega praca eksperta, ale pomożemy w przygotowaniu profilu eksperta!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w dyżurze eksperckim, który odbędzie się 26 listopada 2021 r. Wydarzenie ma formę godzinnych konsultacji on-line ze specjalistami Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE.

Na dyżur obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Link do informacji o dyżurze:

https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/juz-dzis-zostan-ekspertem-komisji-europejskiej-0 

O przyjęciu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Aleksandrą Albińską, konsultantką ds. programów ramowych UE, e-mail: Aleksandra.Albińska@zut.edu.pl,  tel. 91 449 47 23.

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"