SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Trwają przygotowania do Pikniku Pasji w ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych

Już 4 oraz 5 czerwca ogród INKU (inkubator Kultury) oraz Północnej Izby Gospodarczej zamieni się w strefę organizacji pozarządowych. Miejsce: Aleja Wojska Polskiego 90 w Szczecinie. Do 25 maja można się zapisywać na Piknik Pasji.

Przed nami XV Tydzień Inicjatyw Pozarządowych. To okazja dla organizacji, by zaprezentować mieszkańcom swoją działalność. Organizatorzy wydarzenia przyjmują zgłoszenia. Co trzeba zrobić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny. Zgłoszenia na piknik są przyjmowane do 25 maja 2022 r. Dana organizacja może wybrać tylko 1 termin. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w pikniku decyduje kolejność zgłoszeń. Pikniki Pasji odbędą się w dniach 4-5 czerwca, w godz. 11:00-17:00. Organizator skontaktuje się z organizacją w celu potwierdzenia udziału w pikniku.

Co będzie się działo? W centrum miasta będzie można posłuchać lokalnych artystów, odprężyć się na leżakach, dowiedzieć się jak działa sektor pozarządowy w naszym mieście, dzieci będą mogły poskakać na dmuchanym zamku i skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

Zapraszamy do spotkań podczas sobotniego Pikniku Pasji w ogrodach INKU odbywającego się w ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych. Będzie to okazja aby po okresie pandemii spotkać się z Państwem i porozmawiać o naszych dalszych planach i o wydarzeniach jakie dla Państwa w najbliższym czasie zaplanowaliśmy.

Zapraszamy również dzieci aby wspólnie świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka szczególnie w kontekście trudnej sytuacji dzieci z Ukrainy, które z powodu wojny musiały opuścić swój dom. Miasto, ojczyznę i uciekać przez straszną rosyjską nawałą. Wspólną zabawą pod hasłem #POBAWMY SIĘ RAZEM dajmy dzieciom namiastkę szczęścia i chwile wytchnienia od wojennej traumy i wspomnień.

Do zobaczenia

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"