SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Dyżur ekspercki: Zostań ekspertem Komisji Europejskiej. 28.07.2022 r. Szczecin

Dyżur ekspercki: Zostań ekspertem Komisji Europejskiej

Regionalne Centrum Informacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie zaprasza wszystkich pracowników naukowych, doktorantów, przedsiębiorców oraz reprezentantów innych podmiotów na zdalny dyżur ekspercki poświęcony możliwości zostania Ekspertem Komisji Europejskiej. Wydarzenie odbędzie się 28 lipca 2022 r.

Jeśli posiadają Państwo specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie, działacie w sferze badawczo-innowacyjnej lub biznesie i swobodnie posługujecie się językiem angielskim w mowie i piśmie, macie ogromną szansę zostać Ekspertem Komisji Europejskiej i wziąć udział np. w ocenie wniosków projektowych w Programie Ramowym Horyzont Europa.

Posiadanie profilu w bazie ekspertów KE stwarza wiele możliwości rozwoju – rola eksperta wiąże się z obowiązkami, ale i wieloma korzyściami, również finansowymi. Przede wszystkim jest to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy w zakresie pisania wniosków, zapoznania się z wymaganiami i oczekiwaniami KE oraz nawiązania międzynarodowych kontaktów.

W trakcie dyżuru nie tylko opowiemy, na czym polega praca eksperta, ale pomożemy w przygotowaniu profilu eksperta!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału w dyżurze eksperckim, który odbędzie się 28 lipca 2022 r. Wydarzenie ma formę godzinnych konsultacji on-line ze specjalistkami Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Zachodnia.

Na dyżur obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji:

https://innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/zostan-ekspertem-komisji-europejskiej

O przyjęciu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Anną Przybysz, konsultantką ds. programów ramowych UE, e-mail: e-mail: Anna.Przybysz@zut.edu.pl tel. 91 449 41 53.

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"