SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Spotkanie “Kariera w dyplomacji” Szef Służby Zagranicznej, minister Arkady Rzegocki, 14.09.2022 r., godz. 11:00, Szczecin

Wszystkich zainteresowanych pracą w służbie zagranicznej lub w organizacjach międzynarodowych za granicą zapraszamy serdecznie na spotkanie specjalne KARIERA W DYPLOMACJI , w środę 14 września 2022 roku, o godz. 11:00, w sali nr 110 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej 71-79 w Szczecinie.

Gościem specjalnym będzie Szef Służby Zagranicznej minister Arkady Rzegocki, dyrektor Akademii Dyplomatycznej MSZ, który opowie o pracy w dyplomacji, przedstawi informacje, zasady i warunki uczestnictwa w tegorocznej aplikacji dyplomatyczno-konsularnej #ADK2023.

Minister Arkady Rzegocki – były ambasador RP w Wielkiej Brytanii, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, politolog zajmujący się polską i angielską myślą polityczną, pojęciem racji stanu, a także zagadnieniem soft power.

W drugiej części spotkania proponujemy warsztaty wypełniania testów wstępnych na aplikację dyplomatyczno-konsularną z lat ubiegłych.

NIE ZAPOMNIJ widzimy się w środę 14 września o godzinie 11:00 na Wydziale Nauk Społecznych US w Szczecinie. Spotkanie organizowane w ramach Akademii Dyplomacji RODM w Szczecinie.

ZAPRASZAMY I DO ZOBACZENIA

WSTĘP WOLNY

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"