SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Zapraszamy do wzięcia udziału w największych w na świecie targach poświęconych globalnej pomocy humanitarnej oraz rozwojowej i związanemu z tym biznesowi.
Humanitarian Expo (11-13.06.2019) jest inicjatywą unikalną i pionierską w Europie Środkowo-Wschodniej pozwalającą na zaprezentowanie oferty produktowej, która może być wykorzystana w działaniach humanitarnych i rozwojowych.
Udział w EXPO stworzy niepowtarzalną szansę na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami organizacji polskich i międzynarodowych, które zajmują się organizacją działań pomocowych. Zapoznacie się Państwo z możliwościami, procedurami i zasadami udziału w zamówieniach organizacji międzynarodowych oraz pozarządowych organizacji pomocowych, co niewątpliwie stworzy szansę na zaistnienie biznesu w olbrzymim sektorze działającym na rzecz pomocy humanitarnej i rozwojowej.

ŚWIATOWY ZJAZD WOLONTARIUSZY  podczas największych na świecie targów poświęconych pomocy humanitarnej „Warsaw Humanitarian Expo 2019”, które odbędą się w dniach 11-13 czerwca 2019 w Warszawie.

To okazja by poznać ludzi, wyzwania i projekty związane z wolontariatem skupionym przy światowych liderach. Dzięki udziałowi każdy wolontariusz będzie miał okazję do spotkania koordynatorów projektów z organizacji z całego świata. Spotkaniom będzie towarzyszyć platforma wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów.

Zarejestruj się , otrzymaj bezpłatny bilet i weź udział wydarzeniu

http://bit.ly/RejestracjaWolontariusze

Miasteczko Humanitarne 2019

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"