SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Warsztaty: I Ty możesz zostać Ekspertem (KE)

Wydarzenie udostępnione przez RCIiTT ZUT w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty komputerowe, które odbędą się dnia 19 marca 2020 r. w godz. 09.00-14.15 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, sala Overlock nr 219, II piętro.

Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie, działasz w sferze badawczo-rozwojowej lub biznesie oraz posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, to możesz dołączyć do grona Ekspertów Komisji Europejskiej oceniających wnioski projektowe w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020.

Pełnienie funkcji eksperta wiąże się z obowiązkami, ale i wieloma korzyściami, nie tylko finansowymi. Jest to szansa uzyskania praktycznej wiedzy w zakresie pisania wniosków, poznania wymagań i oczekiwań KE oraz nawiązania międzynarodowych kontaktów.

Podczas warsztatów p. dr inż. Agata Krystosik-Gromadzińska z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przedstawi korzyści płynące z pełnienia funkcji Eksperta, podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z ewaluacji wniosków, a także udzieli wielu praktycznych porad.

W związku z tym, że spotkanie będzie miało formę warsztatów komputerowych, uczestnicy zapoznają się z portalem Funding & tender opportunities i założą profil eksperta przy wsparciu naszego konsultanta. Rejestrując się w bazie należy podać jak najwięcej informacji o swoich kwalifikacjach i doświadczeniu, dlatego rekomendujemy wcześniejsze przygotowanie swojego CV w języku angielskim. Znacznie ułatwi to Państwu pracę. Można zabrać ze sobą prywatny komputer.

Program oraz rejestracja dostępne są na naszej stronie internetowej. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela p. Sara Tabor-Osińską – konsultant Regionalnego Punkt Kontaktowego PR UE,

e-mail: Sara.Tabor@zut.edu.pl

lub tel.: 91 449 45 49.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"