SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

KONKURS PLASTYCZNY: Myśl patriotycznie – żyj ekologicznie – pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Fundacja Polskich Wartości w ramach współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza

Mamy obecnie w Polsce i na świecie sytuację kryzysową związaną z pandemią koronawirusa, dlatego postanowiliśmy zorganizować konkurs dla uczniów pozostających w domach.

Konkurs skierowany jest do: uczniów szkół podstawowych i uczniów szkół średnich.

Format pracy nie może przekraczać wymiaru A3.

Technika prac jest dowolna.

Tematem prac konkursowych jest połączenie polskich wartości patriotycznych, pokazanie pięknej drogi życiowej Żołnierzy Wyklętych w walce o Polskę, z troską o ojczystą przyrodę pokazująca piękno naszej ojczyzny – naszego dobra wspólnego wszystkich Polaków. Najważniejszym celem konkursu jest zainteresowanie uczniów znaczeniem ojczystej przyrody poprzez znajomość symboli przyrody, które świadczą o męstwie i dumie narodowej, zaliczamy tu Orła Białego, który znajduje się na godle polskim, oraz pokazanie piękna życia i walki polskich bohaterów, którzy wpisują się w historię jako dziedzictwo kulturowe i patriotyczne naszego kraju.

Szczegóły:

www.polskiewartosci.pl/konkurs-mysl-patriotycznie-zyj-ekologicznie

#zostańwdomu #zostanwdomu #konkurs

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"