SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Relacja filmowa z Konferencji “Transport i środowisko. Wyzwania w dobie pandemii” z dnia 17.06.2020 r.

Pełna relacja filmowa z Konferencji “Transport i środowisko. Wyzwania w dobie pandemii”, która odbyła się 17.06.2020 r.  jest już na naszym kanale na Youtube (https://youtu.be/k5WDQO3CuiM) oraz na naszej stronie w zakładce MULTIMEDIA / FILMY.

Z prawie sześciogodzinnej konferencji wybraliśmy dla Państwa dyskusję i wypowiedzi merytoryczne jakie pojawiły się wystąpieniach poszczególnych uczestników konferencji.

Relacja z Konferencji zorganizowanej przez Instytut Polska Bezpieczna w Szczecinie, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie i Klub Mickiewicza, jaka odbyła się 17 czerwca 2020 r. pod tytułem “Transport i środowisko. Wyzwania w dobie pandemii”. Konferencja odbyła się “hybrydowo” w Hotelu Radisson Blu w Szczecinie i online w Internecie na profilu Facebook Instytutu Bezpieczna Polska. Konferencja odbyła się pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Główna tematyka konferencji:

  •  Branża transportowa w dobie pandemii
  • Inwestycje infrastrukturalne kluczem do wyjścia z kryzysu
  • Transport i środowisko – podjęte działania inwestycyjne i systemowe.

Odsyłacz (link) do Konferencji znajduje się również na stronie Instytutu Polska Bezpieczna: www.polskabezpieczna.org, profilu Instytutu na Facebooku: www.facebook.com/Instytut-Polska-Bezpieczna oraz na stronie RODM w Szczecinie www.rodm-szczecin.pl i profilu RODM na Facebooku: www.facebook.com/RODM.Szczecin.

Zapraszamy do wysłuchania całości dyskusji, która podzielona została na trzy panele tematyczne.

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"