SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Europejskie Spotkanie Młodzieży 2021 online: weź udział i kształtuj przyszłość. 04-09.10.2021 r.

Europejskie Spotkanie Młodzieży 2021 online: weź udział i kształtuj przyszłość
Jeśli masz od 16 do 30 lat i chcesz kształtować przyszłość Europy, weź udział w Europejskim Spotkaniu Młodzieży EYE2021 online!
Witamy na EYE: młodzi ludzie gromadzą się przed Parlamentem Europejskim w Strasburgu   
Nie przegap Europejskiego Spotkania Młodzieży w październiku

W pierwszym tygodniu października tysiące młodych ludzi z UE przejmie budynek Parlamentu Europejskiego w Strasburgu na Europejskie Spotkanie Młodzieży (EYE), aby dyskutować nad i dzielić się pomysłami na przyszłość Europy.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w debatach panelowych, warsztatach, zajęciach sportowych i występach artystycznych, odwiedzić różne stoiska, a także wymienić się pomysłami z ekspertami, aktywistami, influencerami i decydentami.

Weź udział w wydarzeniach online

Nie musisz być w Strasburgu, aby tego doświadczyć: EYE2021 to również mnóstwo aktywności online.

Wejdź na platformę online z dowolnego urządzenia lub pobierz dedykowaną aplikację. Weź udział w wydarzeniach w czasie rzeczywistym i wymieniaj się pomysłami lub nadrób zaległości później.

Aby móc w pełni skorzystać z EYE, zarejestruj się na platformie, dzięki czemu będziesz mieć możliwość:

  • Nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami, prelegentami, organizacjami: wysyłaj wiadomości do innych uczestników i dziel się swoimi opiniami z prelegentami/organizacjami
  • Odkrycia organizacji młodzieżowych i zapoznania się z ich działalnością
  • Zarezerwowania udziału w wydarzeniach
  • Zadawania pytań, udostępniania komentarzy, rozmowy na żywo z innymi uczestnikami
  • Wzięcia udziału w konkursach online i wygrywania nagród

Wydarzenia online zaczynają się 4 października. Możesz śledzić je na mediach społecznościowych za pomocą hashtaga #EYE2021.

Przyszłość jest Twoja i nasza

EYE2021 to również zwieńczenie procesu konsultacji młodzieży przeprowadzonego przez Parlament Europejski w ramach Konferencji w sprawie przyszłości Europy. Podziel się swoimi pomysłami na youthideas.eu do 9 października.

Uczestnicy EYE2021 będą debatować nad pomysłami podczas warsztatów, a następnie głosować na nie. Wyniki trafią do raportu, który zostanie przedstawiony członkom Konferencji i włączony do debaty politycznej.

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"