SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

WYKŁAD „Bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje w Europie” 29.01.2020 r. godz. 18:00

W piątek, 29 stycznia 2021 roku, o godz. 18.00 zapraszamy na prelekcję Gościsławy Korpalskiej-Chabior

Jest to już 9. edycja prelekcji połączonych ze wspólnym śpiewaniem kolęd i pastorałek organizowanych przez Stowarzyszenie Eko-Spol. Prelekcja okraszona będzie wieloma fotosami ze zwyczajami bożonarodzeniowymi z różnych krajów Europy oraz przykładami muzycznymi w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Szczecińskiej pod dyr. prof. Jana Szyrockiego, w którym przez wiele lat Pani Gościsława śpiewała.

Niestety w tym roku ze względu na pandemię prelekcja odbędzie się online na platformie ZOOM

Chętni do śledzenia debaty „na żywo” proszeni są o maila zwrotnego na adres rodm@rodm-szczecin.pl z wpisanym tematem PRELEKCJA TAK lub o odpowiedź na SMS. W odpowiedzi dostaną Państwo link bezpośredni do prelekcji.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prelekcję wygłosi pani mgr Gościsława Korpalska-Chabior – wieloletnia nauczycielka w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych w Szczecinie. Skarbnik, członek Zarządu Stowarzyszenia Eko-Spol. Od wielu lat wolontariusz RODM w Szczecinie, a od października 2020 roku konsultant naszego Ośrodka.

ZAPRASZAMY

 

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"