SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Debata #RODMonline „Polska armia dziś i jutro. W świetle zagrożeń współczesnego świata” 09.06.2022 r. godz. 20:00, Radio Szczecin.

Szanowni Państwo,

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie i Radio Szczecin zapraszają 9 czerwca o godz. 20 do Studia S-1 Radia Szczecin na debatę #RODMonline w ramach cyklu Kolokwia Ottoniańskie pod tytułem „Polska armia dziś i jutro. W świetle zagrożeń współczesnego świata”.

Debata odbywa się w ramach wydarzeń Akademii Dyplomacji RODM w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich, którzy zgłosili akces do udziału w zajęciach Akademii do wysłuchania debaty na żywo w Studio S-1 Radia Szczecin (Al. Wojska Polskiego 73). Po zakończeniu audycji będzie możliwość zadania pytań prelegentom.

W debacie udział wezmą:

  • gen. Leon Komornicki,
  • gen. Waldemar Skrzypczak,
  • prof. Andrzej Skrendo (Uniwersytet Szczeciński),
  • prof. Grzegorz Ciechanowski (Uniwersytet Szczeciński)
  • prowadzenie red. Piotr Kobalczyk – Radio Szczecin

Temat i prelegenci bardzo interesujący gwarantują najwyższy poziom dyskusji.

Debata jest rezultatem merytorycznej współpracy Radia Szczecin, Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Szczecinie, Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie, Archiwum Państwowego w Szczecinie, Uniwersytetu Szczecińskiego i Kurii Metropolitarnej Szczecińsko-Kamieńskiej w Szczecinie w zakresie wzajemnych stosunków polsko-niemieckich i europejskich na przestrzeni 1000 lat współistnienia oraz najbardziej aktualnych problemów polityki i gospodarki dotykających Polski i region Pomorza Zachodniego.

Debata dostępna będzie też na żywo na antenie Radia Szczecin:

  • 92.0 i 94.4 MHz – Szczecin
  • 98,7 MHz – Kołobrzeg
  • 106,3 MHz – Świnoujście

Retransmisja online na stronie internetowej Radia Szczecin: www.radioszczecin.pl

Debata zostanie nagrana i umieszczona na kanałach YouTube RODM w Szczecinie.

ZAPRASZAMY

 

Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Polskiej.

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"