SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Piknik Pasji, XVI Tydzień Inicjatyw Pozarządowych 28.05.2023 r., INKU Szczecin

Dołącz do Pikniku Pasji!

Przed nami kolejny już XVI Tydzień Inicjatyw Pozarządowych, a wraz z nim wielkie świętowanie szczecińskich organizacji pozarządowych. Już 28 maja 2023 roku w ogrodzie INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych oraz Północnej Izby Gospodarczej odbędzie się Piknik Pasji, na którym nie może Was zabraknąć.

Piknik Pasji to doskonałe wydarzenie do zaprezentowania Twojej organizacji, nawiązaniu nowych znajomości, współpracy i wymianie dobrych praktyk.

W programie nie zabraknie inspirujących i kreatywnych spotkań, konkursu z nagrodami za „Najpiękniejszą prezentację” dla NGO, strefy z zabawami dla dzieci, koncertów i wielu więcej atrakcji. Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy, a jego celem jest umożliwienie spotkania dla wszystkich, którzy pracują dla dobra naszej społeczności.

Zgłoszenia na piknik są przyjmowane do 5 maja 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem: https://tiny.pl/w6w53. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale prezentowanych organizacji zdecyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorzy skontaktują się z organizacją w celu potwierdzenia udziału w pikniku.

ORGANIZATORZY: Szczecin Floating Garden, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno – Społecznych „TWIKS”, Sektor 3 Szczecin, Stowarzyszenie Media Dizajn

PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie

KONTAKT: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, mroman@mediadizajn.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://tiny.pl/w6w53

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/platanyszczecin/?locale=pl_PL

Zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie "Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej 2019-2021"